הרצאות בנושאי צחוק, הומור, חשיבה חיובית

הרצאה לא שגרתית וחוויתית בה תוכלו לעורר את המודעות שלכם ללמוד "לצחוק את החיים". הטרנד הישראלי החדש הוא הרצאות - סדנאות צחוק והומור למנהלים ועובדים, תוך לימודם שהמפתח להצלחה מתחיל בהבעות הפנים. גם בארץ יותר ויותר מבינים שפרצוף זועף לא יזרז את סגירת העסקה.
הצצה בכתבי עת המקצועיים ובעיתונים תגלה עיסוק נרחב בצחוק והשלכותיו עלינו.

הצחוק בריא לעבודה וחיי היום יום, מוריד לחץ דם ומייצב את הנשימה, מגביר תפוקה, מקטין תחלופת כוח אדם, מחזק את המערכת החיסונית ועוד...

לני רביץ, מנהל מכון גשטלט, הוא אחד המרצים המבוקשים בעולם בתחומו, עורך ומנחה סדנאות,
סמינרים, קורסים והרצאות בנושאי גשטלט, הומור, אינטליגנציה ריגשת וכן הערכה עצמית ותיפקוד שיא - בישראל וברחבי העולם.
מחבר רב המכר "אופטימיות נצחית" אשר נמכר מלמעלה מ- 100,000 עותקים. בספר מסע מחויך ומלא הומור ואופטימיות בנתיב החיים, על הקשיים וההישגים שבהם, השמחה והכאב, הפחדים והכעסים, כפי שהם נתפסים בעיניו הרגישות של המתבונן, הבוחר לצחוק ולחייך נוכח פני המציאות, אבסורדית ככל שתהיה.

בהרצאתו מלמד לני רביץ מזה זמן רב אנשים בחברות ובארגונים "הומור כדרך חיים", איך "לרקוד את החיים", להבדיל מ"לסחוב את החיים".
המתנה הגדולה ביותר היא לצחוק על עצמנו, להפנים משאבים לתוך מקום עבודתנו, בביתנו ובחיינו. תוך שימת דגש על יחסים עם לקוחות, לפיתוח יכולת לקומוניקטיביות שתסייע להגברת המוטיבציה לשיווק ומכירה.
לכן, אם אתם חושבים קדימה וחשיבות המשאב הארגוני לנגד עיניכם, נשמח להראות לכם כיצד ניתן ליישם הנאה, צחוק והומור בעבודה יחד עם הצלחה ארגונית.

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר | SEO-Media :הקמת אתרים | SEO Creative :שיווק באינטרנט