הרצאות בנושא התמודדות עם עצב ולחץ

הרצאות וסדנאות על התמודדות עם אומללות ולחץ מדגישות את החשיבות של רגשות חיוביים על הבריאות, בהן ניתנות דוגמאות של ההשפעה והיתרונות של רגשות חיוביים והתמודדות עם עצבות ומתח באמצעות תרגילי צחוק  וטכניקות להרפיית שרירים.
בדרך כלל לאחר שני מפגשים של הסדנא אנו מלמדים כיצד לתרגל את הרגשות החיובים ותרגילי הצחוק גם בבית ובזמנם החופשי של המשתתפים כדי שיוכלו להנות מהתוצאות בלי להיות נוכחים בסדנא, זהו כלי שיכול לשמש אותם לאורך חייהם.
סדנאות צחוק מכסות את הנושאים הבאים:
1. אירובי מדיטציה
2. מחקרים מדעיים על רגשות חיוביים
3. נשימות עמוקות
4. משטר צחוק

היתרונות של רגשות חיוביים & צחוק
הרצאות וסדנאות צחוק על התמודדות עם אסטרטגיות של עצב ומתח מדגישים את הדברים הבאים:
1.  מצב רוח טוב וצחוק:
בין אם מדובר בחיים האישיים שלך, חיי העסק או כל דבר שאתה עושה בחיים החברתיים , הכל תלוי במצב הרוח שלך. אם מצב הרוח שלך הוא טוב, אתה יכול לעשות דברים הרבה יותר טוב. הרצאות וסדנאות על אירובי צחוק מסייעת לשנות את האווירה בתוך דקות על ידי שחרור חומרים כימיים מסוימים בתאי המוח שלך שנקראים אנדורפינים. ההרצאה תעניק לך כלים איך להישאר עליז, במצב רוח טוב לאורך כל היום ולצחוק יותר ממה שאתה רגיל לעשות
. 2. פעילות גופנית כדי לגבור על מתח:
צחוק אירובי הוא כמו פעילות גופנית אירובית (לב ריאה האימון) אשר מביא יותר חמצן לגוף ולמוח וגורם להרגיש בריא יותר ואנרגטי. צחוק אירובי הוא תרגיל שגרתי יחיד אשר מפחית מתח פיזי, מנטלי ורגשי בו זמנית.
3. יתרונות הבריאות:
אתה לא יכול ליהנות מהחיים אם אתה חולה. הרצאות וסדנאות מלמדות איך צחוק אירוב מחזק את המערכת החיסונית, מה שלא רק מונע ממך להיות חולה, אלא גם עוזר לרפא מגוון מחלות כמו יתר לחץ דם, מחלות לב, סוכרת, דיכאון, דלקת פרקים, אלרגיות, אסטמה, ברונכיטיס, כאב גב, פיברומיאלגיה , מיגרנה, הפרעות במחזור הווסת, סרטן ועוד רבים אחרים.
 4. איכות חיים:
איכות החיים תלויה באיכות היחסים עם החברים הטובים שיש לנו. אם יש לנו מערכת יחסים אכפתית ושיתופית  צחוק הוא אנרגיה חיובית המסייעת לנו ליצור קשר עם אנשים במהירות ומשפר את היחסים. אם אתה צוחק יותר, אתה תמשוך הרבה חברים
. 5. גישה חיובית  מאתגרת:
 צחוק מסייע ליצירת מצב נפשי חיובי להתמודד עם מצבים שליליים ואנשים שליליים. זה נותן תקווה

עיצוב אתרים: סטודיו בהיר | SEO-Media :הקמת אתרים | SEO Creative :שיווק באינטרנט